Wybierz swoje miasto
Wybierz kierunek
Darmowe szkoły policealne. Sekretariaty i zajęcia w centrach miast. Bezpłatne zaświadczania do ZUS, KRUS, MOPS, PUP i WKU. Uprawnienia szkół publicznych. Zajęcia tylko w wybrane weekendy. Zawód w 1,5 roku.
Kontakt
CENTRUM EDUKACJI SIÓDEMKA - zaoczne licea i szkoły policealne dla dorosłych

Godziny otwarcia sekretariatów:
pon- pt: 9- 17
soboty
zjazdowe: 8- 13

Jeśli masz uwagi związane z funkcjonowaniem szkoły pisz na adres
uwagi@ce7.pl

Telefon alarmowy dla słuchaczy czynny w dniu zjazdu - zapisz go w swoim telefonie i dzwoń jeśli np. nie pojawia się nauczyciel
tel. alarmowy: 537-70-00-70
Bielsko- Biała
ul. 11 listopada 10
43-300 Bielsko- Biała
Tel. 33 30 700 70
 53953728
bielsko@ce7.pl
Bytom
ul. Dworcowa 19
41-900 Bytom
Tel. 32 30 79 777
35018644
bytom@ce7.pl
Chorzów
ul. Wolności 8
41-500 Chorzów
Tel. 32 30 78 777
35020171
chorzow@ce7.pl
Dąbrowa Górnicza
ul. 3-go Maja 13
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 307 77 52
 59128240
dabrowa@ce7.pl
Gliwice
ul. Zwycięstwa 17
44-100 Gliwice
Tel. 32 777 30 01
24479346
gliwice@ce7.pl
Jaworzno
ul. Sienkiewicza 12
43-600 Jaworzno
Tel. 32 30 777 50
49311849
jaworzno@ce7.pl
Katowice
ul. 3 Maja 22
40-096 Katowice
Tel. 32 30 88 777
40374423
katowice@ce7.pl
Kędzierzyn Koźle
ul. Wojska Polskiego 1
47-220 Kędzierzyn-Koźle
Tel. 77 30 70 677
49309293
kedzierzyn@ce7.pl
Mysłowice
ul. Towarowa 1
41-400 Mysłowice
Tel. 32 30 89 777
40378636
myslowice@ce7.pl
Opole
ul. Krakowska 31
45-057 Opole
Tel. 77 30 700 70
 57209071
opole@ce7.pl
Piekary Śląskie
ul. Wyszyńskiego 14
41- 940 Piekary Śląskie
Tel. 32 30 777 21
 44017441
piekary@ce7.pl
Ruda Śląska
ul. Niedurnego 44
41-709 Ruda Śląska
Tel. 32 30 777 20
45830374
ruda@ce7.pl
Rybnik
ul. Rynek 4
44-200 Rybnik
Tel. 32 30 777 70
 53953756
rybnik@ce7.pl
Strzelce Opolskie
Tel. 77 30 707 87
 63656705
strzelce@ce7.pl
Siemianowice Śląskie
ul. Śląska 7
41-100 Siemianowice Śląskie
Tel. 32 30 777 22
43281023
siemianowice@ce7.pl
Sosnowiec
ul. Modrzejowska 10
41-200 Sosnowiec
Tel. 32 30 86 777
43280967
sosnowiec@ce7.pl
Świętochłowice
ul. Katowicka 17
41-600 Świętochłowice
Tel. 32 30 777 24
52735760
swietochlowice@ce7.pl
Tarnowskie Góry
ul. Piłsudskiego 2a
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. 32 30 777 51
49311852
tarnowskie@ce7.pl
Tychy
ul. Dębowa 12 (wejście od Grota Roweckiego 55)
43-100 Tychy
Tel. 32 30 77 000
 61681704
tychy@ce7.pl
Zabrze
ul. Wolności 293
41-800 Zabrze
Tel. 32 777 30 00
24479366
zabrze@ce7.pl
Formularz kontaktowy
Dlaczego Siódemka?
Zapisy On-Line
Zapytaj o kierunek
Strefa słuchacza
undicom.pl
Tworzenie stron www Zabrze - Budowa serwisów internetowych
created by