Wybierz swoje miasto
Wybierz kierunek
Darmowe szkoły policealne. Sekretariaty i zajęcia w centrach miast. Bezpłatne zaświadczania do ZUS, KRUS, MOPS, PUP i WKU. Uprawnienia szkół publicznych. Zajęcia tylko w wybrane weekendy. Zawód w 1,5 roku.
Oferta edukacyjna
Wszystkie kierunki są bezpłatne

Darmowe liceum i technikum dla dorosłych

Darmowe liceum i technikum dla dorosłych

Poszukujesz liceum, bądź technikum dla dorosłych? Wahasz się? Nie możesz się zdecydować, którą szkołę wybrać? Centrum Edukacji Siódemka to doskonały wybór!

Możemy zaoferować Tobie:
  • szkołę policealną
  • LO dla dorosłych
  • liceum zaoczne
  • technikum dla dorosłych
  • policealne studium

Przykładowe kierunki:

Centrum Edukacji Siódemka to nowoczesna sieć szkół, posiadająca uprawnienia szkół publicznych. W chwili obecnej prowadzimy placówki w czterech dużych miastach południowej Polski tj.: w Gliwicach, Zabrzu, Chorzowie, Bytomiu. Nieustannie poszerzamy swój zakres działania. Kształcimy przede wszystkim ludzi dorosłych. Nauka w naszych szkołach jest całkowicie bezpłatna, a oferta programowa bogata. Wysoki poziom kształcenia gwarantuje wykwalifikowana, w pełni doświadczona kadra dydaktyczna, oddani pracownicy administracyjni oraz nowoczesna baza dydaktyczno – informatyczna. Absolwenci naszych liceów z powodzeniem zdają egzaminy maturalne, a absolwenci technikum - egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Naszym słuchaczom oferujemy dostosowaną do realiów rynku pracy ofertę programową tj. licea, technika dla dorosłych w trybie dziennym, jak i zaocznym.


Każdy słuchacz w zależności od potrzeb i własnych zainteresowań, znajdzie coś dla siebie, od LO dla dorosłych, po policealne studium administracji, BHP, logistyki, kosmetyki.

Postawiliśmy na rozwój człowieka, bo „człowiek to najlepsza inwestycja”. Nie zwlekaj dłużej, przyjdź, zapisz się, a przekonasz się, że warto. Wiedza zdobyta w naszych szkołach pozwoli Ci zdobyć atrakcyjny zawód a przy tym zwiększyć szanse na rynku pracy.

Dlaczego Siódemka?
Zapisy On-Line
Zapytaj o kierunek
Strefa słuchacza
undicom.pl
Tworzenie stron www Knurów - Budowa stron www
created by