Wybierz swoje miasto
Wybierz kierunek
Darmowe szkoły policealne. Sekretariaty i zajęcia w centrach miast. Bezpłatne zaświadczania do ZUS, KRUS, MOPS, PUP i WKU. Uprawnienia szkół publicznych. Zajęcia tylko w wybrane weekendy. Zawód w 1,5 roku.
Aktualności
2017-10-30
CE 7 rozpoczyna zapisy na nowy semestr. Startujemy w lutym 2018
Centrum Edukacji Siódemka informuje, iż ruszają ZAPISY DO SZKOŁY NA SEMESTR WIOSENNY (zajęcia rozpoczynają się w lutym 2018) . Nauka u nas jest zupełnie bezpłatna, a zajęcia odbywają się tylko w wybrane weekendy! Zarezerwuj sobie miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy w zakładce :zapisy on-line! Zapisz się, nie zwlekaj! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń więcej
2017-09-26
Centrum Edukacji Siódemka przedłuża nabór do połowy października 2017

Centrum Edukacji Siódemka przedłuża nabór do szkoły na semestr jesienno-zimowy do połowy października 2017r. Nauka u nas jest zupełnie bezpłatna, a zajęcia odbywają się tylko w wybrane weekendy! Już dziś zarezerwuj sobie miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy w zakładce :zapisy on-line! Zapisz się, nie zwlekaj! 

 więcej
2017-10-13
Dzień Edukacji Narodowej

Centrum Edukacji Siódemka z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia całemu Gronu Pedagogicznemu! Za trudną pracę, wytrwałość i okazane serce chylimy głowę w ogromnej podzięce! Życzymy tego, by nigdy nie zabrakło Wam zapału do kształtowania uczniowskiej osobowości oraz cierpliwości do wskazywania właściwej drogi życiowej. Wszystkiego dobrego!

 więcej
2017-07-12
CE7 nabór trwa - startujemy od września 2017!

Centrum Edukacji Siódemka prowadzi nabór do szkoły na semestr jesienno- zimowy 2017! (zajęcia zaczynają się we wrześniu 2017) Każdemu słuchaczowi oferujemy gwarancję braku opłat: wpisowe, nauka, czesne, egzaminy, zaświadczenia o nauce, indeksy czy legitymacje, a nawet rezygnacja z nauki- to wszystko za 0zł!! Proponujemy naukę w Liceum Ogólnokształcącym, Szkole Policealnej oraz Medycznej! Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś- ważna jest kolejność zgłoszeń! Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line i miej gwarancję zupełnego braku opłat!

 więcej
2017-07-19
CE7 ogłasza wyniki konkursu "w czerwcu wygraj laptopa"

Centrum Edukacji Siódemka ogłasza, iż konkurs „w czerwcu wygraj laptopa” został rozstrzygnięty. Wręczenie nagrody głównej: laptopa, tableta oraz 100 nagród pocieszenia w postaci zestawów upominkowo- podarunkowych odbędzie się w pierwszych tygodniach nowego semestru. Z nagrodzonymi skontaktujemy się telefonicznie.

Gratulujemy!

 więcej
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17  
Dlaczego Siódemka?
Zapisy On-Line
Zapytaj o kierunek
Strefa słuchacza
undicom.pl
Tworzenie stron internetowych Gliwice - Budowa serwisów internetowych Warszawa
created by